Отборите на Ливърпул и Аталанта играят при резултат 0:0 в първи

...

НА ЖИВО: Ливърпул - Аталанта 0:0, пропуск на Нунес

Отборите на Ливърпул и Аталанта играят при резултат 0:0  в първи дуел от четвъртфиналната фаза на Лига Европа. Срещата на " Анфийлд " започва в 22:00 часа, а на Gong.bg ще проследим най-интересното от нея.

В 3-ата минута гостите изпуснаха страховит късмет. След настъпилия безпорядък в наказателното на мърсисайдци топката стигна до Пашалич, който обаче от близо не съумя да осъществя. Вратарят на Ливърпул съумя бързо да съкрати дистанцията, а в последна сметка топката срещна главата му и излезе.

Две минути по-късно напрежението се трансферира в половината на италианския отбор. Харви Елиът бе открит отдясно, а той върна към Алексис Мак Алистър. Аржентинецът стреля от придвижване, само че осъществяването му прелетя над вратата на Аталанта.

Гостуващият тим сътвори още една добра офанзива в 12-ата минута. Де Кетеларе бе открит навътре в наказателното на " алените ", само че вместо да приключва самичък отклони обратно с петичка. Последва удар на Тюн Копмайнерс, който обаче бе блокиран.

Три минути по-късно Къртис Джоунс пусна отличен извеждащ пас към Дарвин Нунес. Уругваецът остана лице в лице с вратаря Мусо, който излезе напред. Нападателят на мърсисайдци копна топката около стража, само че не уцели вратата.